عایق صوتی روکار

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

یکی از دغدغه هایی که امروزه افراد بی شماری در شهرهای بزرگ با آن رو به رو هستند، وجود سروصدا های مزاحم می باشد که به منظور جلوگیری از آن ها می توان از عایق های صوتی به صورت روکار و توکار استفاده نمود.

<strong class=عایق صوتی روکار" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" title="عایق صوتی روکار" />

با بهره گیری از عایق های صوتی می توان به محیطی آرام دست یافت. عایق کاری صوتی ساختمان های مختلف به دو روش امکان پذیر می باشد، اول قبل از ساخت ساختمان و دوم بعد از ساخت ساختمان، هرچند روش اول بسیار مطلوب تر می باشد ولی به سبب آنکه بسیاری از ساختمان ها در هنگام ساخت فاقد عایق های صوتی هستند، بهره گیری از روش دوم نیز می تواند موثر باشد. عایق های صوتی روکار دارای ساختار و مقاومت بسیار بالایی هستند که به سبب همین امر به نحو مطلوبی صدا را جذب می نمایند. معمولا از عایق های پلی یورتان می توان به عنوان های عایق های صوتی بهره گرفت که دارای ضخامت های مختلفی می باشند و همین امر موجب شده تا بتوان با توجه به نیاز این محصول را تهیه نموده و مورد استفاده قرار داد. با انتخاب ضخامت مناسب عایق صوتی می توان از 70 تا 90 درصد جذب صدا در محیط را شاهد بود که به همین سبب انتخاب عایق مناسب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می گردد.

عایق صوتی توکار