قیمت روز انواع عایق رطوبتی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عایق های رطوبتی یکی از پر مصرف ترین انواع عایق می باشند که شما عزیزان با توجه به نیاز خود و با کمک متخصصین این امر در وب سایت بازار عایق ایران، می توانید بهترین آن ها را انتخاب نموده و از قیمت روز آن آگاهی یابید.

قیمت روز انواع عایق رطوبتی
عایق های رطوبتی دارای انواع مختلفی می باشد که در این متن قصد داریم به معرفی برخی از آنان بپردازیم:
یکی از پر طرفدار ترین عایق های رطوبتی عایق ژئوممبران است که برای کار های مختلف مانند عایق بندی استخر و سد سازی مورد استفاده قرار می گیرد. این عایق به دلیل استقامت نسبتا مناسب در برابر سرما، گرما، تابش مستقیم نور خورشید و همچنین عدم امکان رشد جلبک در آن، بین مصرف کنندگان با استقبال بیشتری نسبت به سایر عایق های رطوبتی مواجه شده است.
یکی دیگر از عایق های رطوبتی که بیشتر در عایق کاری استخر ها مورد استفاده قرار می گیرد ترکیب نوعی پودر آب بند با چسب بتن است که این ماده با سیمان مصرفی در ساخت و عایق کاری استخر مخلوط شده و استخر را به طور کامل آب بندی می کند.
نوعی دیگر از عایق های رطوبتی موجود است که اغلب برای درز بندی پشت بام مورد استفاده قرار می گیرد. این عایق در آب حل شده و درون شکاف های ایجاد شده در ایزوگام، قیروگونی و سایر عایق های مصرفی در پشت بام ریخته می شود. این محلول پس از خشک شدن هم عایق رطوبت شده و هم در برابر تابش مستقیم آفتاب مقاومت کرده تا حدی که برای مناطق استوایی نیز استفاده می شود.

ویدئو های ما را در آپارات ببنید
محل تبلیغ شما
بازار عایق ایران تلگرام
مشاوره