مرکز پخش مستقیم عایق سرامیکی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بازار عایق ایران به عنوان مرجع و مرکز پخش مستقیم انواع عایق های سرامیکی افتخار دارد که با ارائه باکیفیت ترین و مرغوب ترین محصولات به مناسب ترین قیمت، آماده خدمت رسانی به هم میهنان گرامی می باشد.

مرکز پخش مستقیم عایق سرامیکیمرکز پخش مستقیم عایق سرامیکی" />عایق های سرامیکی در انواع مختلف و برای کاربرد های متفاوت موجود می باشند که به بررسی برخی از آن ها خواهیم پرداخت. پشم سرامیک ابتدایی ترین محصول این نوع عایق است که تا دمای 1600 درجه سانتی گراد نسوز بوده و علاوه بر کاربرد هایی مانند درز گیری، به عنوان ماده اولیه تولید محصولاتی چون پارچه، پتو، نوار، طناب و نخ سرامیکی مورد استفاده قرار میگیرد. پتوی سرامیکی یکی از محصولات تولید شده از پشم سرامیک است که انعطاف پذیر بوده و در ضخامت ها و دانسیته های مختلف موجود می باشد.پارچه و نوار سرامیکی از جمله محصولات پرکاربرد عایق های نسوز هستند که به دلیل ضخامت کم، برای تجهیزات و محل هایی بکار می رود که با محدودیت فضا روبرو هستند. به عنوان مثال از نوار سرامیکی برای عایق کاری اگزوز خودرو ها استفاده می کنند.

نوار سرامیکیبرد نسوز سرامیکی و کاغذ نسوز نیز از دیگر محصولات عایق سرامیکی هستند که برخلاف سایر عایق های سرامیکی قابلیت انعطاف نداشته و یا بسیار اندک است. این دو نوع عایق علاوه بر استقامت حرارتی بالا، در برابر الکتریسیته نیز مقاومت داشته و از کاغذ سرامیکی که دارای ضخامت کمتری بوده و اندکی نیز منعطف است، برای عایق کاری الکتریکی نیز بهره می برند.

برد نسوز سرامیکی

ویدئو های ما را در آپارات ببنید
محل تبلیغ شما
بازار عایق ایران تلگرام
مشاوره