خرید عمده بهترین عایق لوله

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خرید عمده بهترین عایق لوله

بهترین عایق های لوله برای ساختمان ها که نیاز به تحمل درجه حرارت های کم دارند، عایق های الاستومری هستند چرا که اثرات مضر کمتری نسبت به سایر عایق ها برای محیط زیست دارند که خرید عمده آن از طریق این سایت انجام می پذیرد.

عایق های لوله ای الاستومری اغلب برای کاربرد های ساختمانی استفاده می شوند اما گاهی در صنعت نیز بکار برده می شوند. برای مثال در لوله هایی که نیاز به تحمل حرارت زیاد ندارند از عایق لوله ای الاستومری استفاده می شود. البته عایق الاستومری در چند سال اخیر وارد بازار ایران شده و عایقی نو به حساب می آید. پیش از آن برای عایق بندی لوله های ساختمان ها از عایق های فوم که دارای انواع مختلفی هم هستند استفاده می شد. هنوز هم بسیاری از پیمان کاران ساختمانی و انبوه سازان به اینگونه عایق ها علاقمند بوده و از آن ها استفاده می کنند.

در صنعت و برای لوله های با درجه حرارت های بالا از عایق های لوله پیش ساخته پشم سنگ بهره می برند که تا حدود زیادی از هدر رفت انرژی جلوگیری می نماید. برای درجه حرارت های بالاتر از حد تحمل پشم سنگ و تا دمای 1260، 1430 و 1600 درجه سانتی گراد (بسته به ضخامت و دانسیته عایق) از عایق های پشم سرامیک استفاده می نمایند.

ویدئو های ما را در آپارات ببنید
محل تبلیغ شما
بازار عایق ایران تلگرام
مشاوره