عایق الاستومری صوتی ساده و موجدار

برای جلوگیری از انتقال صدا در ساختمان های مسکونی، اداری و صنعتی می توان از عایق های الاستومری صوتی استفاده نمود

عایق الاستومری لوله ای

این محصول در اندازه های مختلف در بازار عرضه شده و دارای قابلیت استفاده در لوله های فلزی فولاد، آهن، مس و چندلایه می باشد

نصب عایق الاستومری

آسایش بیشتر در منزل با عایق کاری کامل ساختمان

مشخصات عایق الاستومری

عایق های الاستومری دارای مزایای بسیار زیادی برای استفاده می باشد
برخی از مشخصا و مزایای این محصولات با ارزش در عایق کاری در زیر آورده شده است

01

یکی از مزایای عایق های الاستومری حجم و ضخامت کم آن است که آن ها را برای استفاده در فضای بسته مناسب می سازد.

02

از دیگر مزایای این نوع عایق ها استقامت بالا در برابر نفوذ گرد و غبار، رطوبت، خوردگی، فشار و ضربه، آلودگی های بیولوژیکی و ... می باشد.

03

مهمترین مزیت عایق های الاستومری انعطاف پذیری بالا و عدم وجود مواد آلرژی زا و سمی که باعث حفظ سلامتی در هنگام نصب و استفاده می گردد.

عایق الاستومری چیست

عایق های الاستومری به علت خاصیت سلولی بسته بودن خود به عنوان عایق مناسبی در مقابل عبور گرما و سرما می باشد، به همین دلیل در بخش تاسیسات صنایع و ساختمان ها به صورت گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. عایق های الاستومری که در بسته بندی ها و اشکال مختلف موجود است، جایگزین خوبی برای عایق هایی است که در قدیمی مانند پشم است چرا که علاوه بر خواص ویژه ای که دارد به راحتی نصب شده و تنوع بالایی نیز در ضخامت دارد. ضمنا برخی از انواع این عایق ها دارای پوششی خاص مانند روکش های آلومینیومی و ... می باشند که علاوه بر افزایش مقاومت این نوع عایق ها در برابر رطوبت، پارگی و... باعث زیبایی نمای کار نیز می شوند.

عایق الاستومری لوله ای ساده

این محصول برای لوله های گرم و سرد بسیار مناسب است و می توان برای کاربرد های مختلفی از ان استفاده نمود

استفاده از این عایق ها برای فضا های کم و بسته بسیار مناسب است و می توان آن ها را به عنوان جایگزین عایق های پشم شیشه استفاده نمود. با این هزینه خریداری این عایق ها بالا تر از سایر محصولات مشابه می باشد، اما به دلیل راحتی در نصب و عدم نیاز به جکتینگ، بسیار مقرون به صرفه تر می باشند

ویدئو های ما را در آپارات ببنید
محل تبلیغ شما
بازار عایق ایران تلگرام
مشاوره