پشم سنگ عایق مناسب سقف ساختمان های شمال کشور

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

عایق های پشم سنگ عایقی مناسب برای سقف ساختمان های شمال کشور است. این کار به علت بالا بردن راندمان ساختمان در حوزه انرژی می باشد و برای منازل بسیار مهم است. همه ما می دانیم که هوای گرم سبک است و روی هوای سرد قرار می گیرد. این مسئله باعث شده است تا بسیاری از انرژی تولید شده توسط وسایل گرمایشی، از طریق سقف ساختمان هدر برود. استفاده از عایق های پشم سنگ در این قسمت از ساختمان باعث می شود تا انرژی کمتری از این طریق به هدر برود، ساختمان از لحاظ حرارتی عایق باشد و آلودگی های صوتی خارج به داخل نفوذ نکند. همچنین استفاده از این محصول باعث کم تر شدن هزینه های ناشی از قبوض خدماتی می باشد.

عایق سقف منزل
عایق های پشم سنگ
پشم سنگ از جمله عایق های مورد استفاده در این کار می باشد. این محصول در دو نوع سقف گرم و سرد مورد استفاده می باشد. این محصول می تواند با عایق کردن فضای درون انبار، باعث شود تا محیط انبار نیز قابل سکونت باشد. عایق های پشم سنگ به صورت تخته ای و مسطح در بازار عرضه می شود. این عایق ها می تواند تا 40% نیاز ساختمان به وسایل گرمایشی را کاهش دهد.
عایق های پشم سنگ در انواع مختلفی در بازار موجود می باشند. از انواع این محصول بیشتر از نوع ایزو بلانکت و فنوپانل برای استفاده در سقف مصرف می شود. برای نصب این محصول باید موارد ایمنی را رعایت نمود. در حین انجام این کار باید حتما از دستکش و عینک و ماسک استفاده کرد.
پشم سنگ در برابر حرارت بسیار مقاوم است و می تواند گزینه بسیار مناسبی برای جلوگیری از آتش سوزی در ساختمان باشد. رسانای حرارتی بسیار ضعیفی است و قدرت عایق بندی آن 33 برابر دیوار بتونی و 22 برابر دیوار آجری می باشد. این محصول با عایق بندی در برابر صوت نیز گزینه ای بسیار مطلوب برای ساختمان هایی می باشد که در تراکم ساختمانی بالایی ساخته شده اند و آلودگی های صوتی ساکنین را اذیت می کند.

ویدئو های ما را در آپارات ببنید
محل تبلیغ شما
بازار عایق ایران تلگرام
مشاوره